Agriant

Enter Title

Over ons

Bij Agriant werken wij continu aan Kennis, Kostprijs en Klantgerichtheid. Een bestelling plaatsen is geen uitzondering hierin. Naast de telefonische- en mailbestellingen is het ook mogelijk om uw bestelling eenvoudig te plaatsen via de website.

Klik hier

Agriant B.V. streeft ernaar dé totaalleverancier van Noordoost-Nederland te zijn met een grote betrokkenheid bij haar klanten.

Agriant B.V. beschouwt het als één van haar belangrijkste taken haar klanten in staat te stellen hun ambities waar te maken door meerwaarde te leveren voor hun bedrijfsrendement. Om dit te realiseren zorgt Agriant B.V., samen met haar deskundige medewerkers, ervoor dat zij:

  • de best mogelijke producten en diensten levert met de meest optimale kwaliteit/prijsverhouding
  • continuïteit levert in haar producten en diensten
  • nauw betrokken is bij haar klanten
  • optimaal rendement nastreeft voor haar klanten
  • financieel gezond is

Binnendienst

Onze afdeling Commerciële administratie zet zich in om alle logistieke en administratieve  zaken nauwkeurig, vlot en correct af te handelen. Daarnaast zorgt deze afdeling voor de afhandeling van de facturering van afgenomen producten en voor de afrekening van geleverde oogstproducten.

Voor vragen of advies kunt u terecht bij:

Commercieel manager:

Henk Boxem
e-mail: H.Boxem@agriant.nl
tel: 0591-64 22 22

Administratie en granen:

Karin de Haan
e-mail: KD.Haan@agriant.nl
tel: 0591-64 22 22

Ineke Jipping
e-mail: I.Jipping@agriant.nl
tel: 0591-64 22 22

Planning en advies:

Jasper Speelman
e-mail: J.Speelman@agriant.nl
tel: 0591-64 22 22
tel: 06-82201087

Logistiek

Onze afdeling logistiek zorgt ervoor dat uw bestelling tijdig en op de juiste plek geleverd wordt.

Loods:

Johan Speulman
e-mail: J.Speulman@agriant.nl
tel: 0591-64 22 22

Chauffeur:

John Bening

Buitendienst

Neem contact op met onze buitendienst voor deskundig advies op het gebied van o.a. gewasbescherming, bemesting, rassenkeuze en plantversterkers:

Eddy Schepers
e-mail: E.Schepers@agriant.nl
tel: 06-53 35 90 37

Henk Maalderink
e-mail: H.Maalderink@agriant.nl
tel: 06-53 93 22 68

Johan Kunst
e-mail: J.Kunst@agriant.nl
tel: 06-12 41 88 86

Niek Naber
e-mail: N.Naber@agriant.nl
tel: 06-53 93 22 69

Gijs Krajenbrink 
e-mail: G.Krajenbrink@agriant.nl
tel: 06-57908006

Ruud Wansink
e-mail: R.Wansink@agriant.nl
tel: 06-51334680

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
Kantoor: 8.00 – 17.00 uur
Loods:    7.30 – 17.00 uur

Leveringen:

Vóór 9.00 uur besteld, dezelfde werkdag geleverd (mits op voorraad)

Na 9.00 uur besteld, de volgende werkdag geleverd (mits op voorraad)

Afhalen:

Tijdens de openingstijden is het ook mogelijk om bestellingen af te halen